Новини

Зареєструватися для тестування можна і без паспорта

Учням не варто відкладати реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні через відсутність паспорта

„Проблема затягування із реєстрацією для проходження незалежного тестування, через затримку видачі паспортів, є надуманою“, — вважає директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

„Для того щоб зареєструватися для проходження незалежного тестування, не обов’язково мати паспорт“, — сказав Геннадій Іванович. За його словами, учні можуть зареєструвати за свідоцтвом про народження або за ксерокопією свідоцтва (якщо воно здане в паспортний стіл для оформлення паспорта). „Ксерокопію без проблем можна взяти в школі, адже діти, коли йшли до першого класу, здавали копії свідоцтва про народження“, — продовжив Геннадій Кузьменко.

„Жодних проблем немає, ми отримали бланки. Відберемо тих, кому нещодавно виповнилося 16 років, і видамо їм паспорти в першу чергу“, — повідомили у відділі громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб міста Хмельницького.

Щоб потрапити до приміщення, де проходитиме тестування, учневі потрібен документ з фотографією, що засвідчує особу. „Якщо учень до травня не отримає паспорт, він повинен взяти в школі довідку, в якій має бути його фотографія, печатка та підпис директора школи, в якій він навчається“, — розповів Геннадій Кузьменко.


Довідка:

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання закінчується 3 березня 2009 року. На даний час в Хмельницькій області зареєстровано майже 60% (6 тисяч чоловік) бажаючих взяти участь у тестуванні. Аутсайдерами є Городоцький, Деражнянський та Новоушицький райони. Там зареєстровано лише 30 % від запланованого числа випускників.

Інформаційна служба газети „Діловий тижневик „ВСІМ“
Друк | переглядів - 1341 |Кількість коментарів до статті «Зареєструватися для тестування можна і без паспорта» - 0 | RSS |  Шрифт