Новини

Тестування абітурієнтів розпочалося у жорстких конкурентних умовах

У середу, 2 червня, в Україні розпочалися тести для абітурієнтів. Умови складання були суворими. Багатьох навіть не допустили до іспитів.


Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Україні стартувало і відбувається у жорстких конкурентних умовах. Автоматично вибувають з перегонів ще до їх початку ті, хто забув сертифікат або запізнився бодай на хвилину. До таких — ніякого жалю і співчуття, передає телеканал 1+1.

Тестові завдання знаходилися у коробках. Тут все дуже офіційно і серйозно — пильнують і записують буквально кожен крок.

Поки інструктори отримують тести — абітурієнти заходять. В приміщення — впускають лише тих, хто має паспорт, запрошення і відповідний сертифікат ЗНО.

Нажаль, не усі абітурієнти чули про сертифікат, а отже навіть не були допущені до екзамену.

За спізнення до аудиторії також не пускали. Після одинадцятої ранку усі двері кабінетів були зачинені.

Тест з української мови та літератури був поділений на дві частини. У першій потрібно обрати відповідь на конкретне запитання. І одне з них, наприклад, звучить так: автором байки «бджола та шершень» є: Леся Українка, Тарас Шевченко, Іван Вишенський, Павло Тичина чи Григорій Сковорода. А в другій частині потрібно написати такий собі мінітвір. І його тема звучить так — ми не безліч стандартних я, а безліч всесвітів різних.

Нагадаємо, 3 та 4 червня пройде ІІ та ІІІ сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.


Учасникам тестування слід зауважити, що допуск абітурієнтів до пунктів тестування припиняється о 10 год. 50 хв., до аудиторії – об 11 год. Абітурієнти, які запізняться на тестування, до аудиторії не допускатимуться.
Друк | переглядів - 862 |Кількість коментарів до статті «Тестування абітурієнтів розпочалося у жорстких конкурентних умовах» - 0 | RSS |  Шрифт