Новини

Табачник скасував державний іспит з української мови для бакалаврів

За навчальною дисципліною «українська мова (за професійним спрямуванням)» — «вид контролю: державний екзамен» замінено на «вид контролю: екзамен».


Зокрема, наказом Міністерства освіти і науки №259 від 29.03.2010 року, внесено зміни до наказу МОН №642 «Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студента» та наказу МОН №1150 "Про затвердження програм навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

У текстах наказів слова «Проводити підсумковий контроль з нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки у формі екзамену, з дисципліни „Українська мова (за професійним спрямуванням)“ — державного екзамену», замінено на «Проводити підсумковий контроль з нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки у формі екзамену».

Зміни стосуються студентів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра та підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Як зазначається у новому наказі, рішення прийняте враховуючи пропозиції вищих навчальних закладів та з метою оптимізації фінансових витрат вищих навчальних закладів при організації державної атестації.
Друк | переглядів - 963 |Кількість коментарів до статті «Табачник скасував державний іспит з української мови для бакалаврів» - 0 | RSS |  Шрифт