Новини

Розбірки у волинському виші: Проректор Луцького НТУ заявила про переслідування

Проректор Луцького НТУ Зоряна Герасимчук судиться з університетом через догану, яку, на її думку, вона отримала безпідставно.

На її переконання, ректор вишу Петро Савчук переслідує її та зводить з нею рахунки, – йдеться в сюжеті ТРУ Аверс.

Це вже друга інстанція, де проректор університету Зоряна Герасимчук доводить, що догану отримала безпідставно. У Луцькому міськрайонному суді позов до ЛНТУ задовольнили повністю. Однак, на цьому все не закінчилося – виш оскаржив рішення.

В апеляції ректор Луцького технічного університету Петро Савчук розповів, за що його підлегла отримала дисциплінарне стягнення. «Грубі порушення, на які звернув увагу Квіт, міністр освіти, відповідно до яких я зажадав від неї пояснень. Вона, замість того, щоб дати ґрунтовні пояснення й виправити ситуацію, втекла на лікарняний», – коментує Савчук.

На зауваження, що пояснення таки надавалися ректор заперечує: «Самих пояснень не було. Була спроба маніпулювати ситуацією». 

Зоряна Герасичмук запевнила суд та підтвердила фактами, що пояснюючу, яку від неї вимагав ректор, вона того ж дня таки надала, після чого одразу ж покинула навчальний заклад, бо погано себе почувала. Однак, за словами проректора, Петру Савчуку не сподобався зміст документа. А взагалі, за її словами, конфлікт між ними триває вже давно: ще відтоді, коли вона балотувалася на посаду ректора.

«Людині дана можливість бути ректором, так керуй, а не зводь рахунки, не переслідуй людей. Якщо ти сильніший, то покажи своїми результатами роботи. А поки результатами роботи є судові розслідування», – переконує Герасимчук.

Апеляційну скаргу судді розглянули й вирішили, що рішення суду першої інстанції варто залишити в силі. Та Петро Савчук на цьому зупинятися не збирається і запевняє, що подаватиме касацію.

Те, що сторони між собою не ладнають, було видно і поза судовим засіданням – на образи та звинувачення не скупляться. 

«Вона на посаді проректора через корупційний, на мою думку, контакт залишається і буде залишатися навіть довше, ніж я на посаді ректора. Робить все, щоб зруйнувати університет, знайти шляхи, щоб вивести з рівноваги ситуацію», – переконує ректор Савчук.

«Я думаю, що це комплекс меншовартості. Незрозуміло, якщо достойний чоловік, якщо мудрий керівник, то він не опуститься до таких розборок. Ти працюй, ти покажи як ректор чого ти достойний», – каже зі свого боку Герасимчук.
За інформацією:
volynpost.com
Друк | переглядів - 3558 |Кількість коментарів до статті «Розбірки у волинському виші: Проректор Луцького НТУ заявила про переслідування» - 0 | RSS |  Шрифт