Новини

"Ppodrobnosti": У Києві 400 освітян без пояснень виставили на вулицю

Як повідомляють «Ppodrobnosti»: Майже 400 працівників освіти сьогодні опиняться на вулиці. Про реформування «Інституту інноваційних технологій і змісту освіти» докладніше у наступному матеріалі.

Близько півсотні розгніваних співробітників буквально штурмують кабінет нового директора. Тепер вони — безробітні. Але ні розрахунку, ні компенсацій, ні обіцяного подальшого працевлаштування у новій структурі педагоги не отримали. Звільнитися змусили всіх.

«Нам кажуть, що інституті загруз у корупції, що ми нічого не знаємо нічого не вміємо. У мене за два роки майже 12 наукових робот. Чому мене принижують?», — не стримується кандидат педагогічних наук Олена Удалова.

Півроку у відповідь на спроби педагогів дізнатися, чому закривають інститут і що буде з людьми, — міністерство лише відмовчувалося. Ходили чутки, що виною всьому — корупційні схеми колишнього керівництва та антимайданівська позиція деяких співробітників.

«Ви повторіть будь ласка свої висловлювання про студентів під час Майдану. Кого там треба розстріляти? Про вас це кажуть», — каже директор інституту модернізації освіти Наталія Вяткіна.

Хоча жодних підтверджень цим звинуваченням не виявилося, міністерство освіти прийняло рішення інститут ліквідувати. Без пояснення причин.

«Кожен співробітник, якого звільнено просто так, спитає у міністра чому нас не попередили, не запропонували нічого и ми в останній день в підвішеному стані», — каже методист Тетяна Гулах.

Співробітники дивуються, чому незважаючи на заявлену економію бюджетних коштів, їхній інститут ліквідовують, а натомість відкривають цілих два аналогічних заклади. Попри офіційне звільнення, педагоги та науковці вирішили сьогодні вийти на роботу у повному складі та вимагати зустрічі з представниками міністерства освіти.

Друк | переглядів - 653 |Кількість коментарів до статті «\ - 0 | RSS |  Шрифт