Новини

«Kurs.if.ua»: ЗАТРИМАНИЙ ЗА ХАБАР ПРАЦІВНИК ІФНМУ ВІДБУВСЯ ШТРАФОМ

«Kurs.if.ua»:  Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі асистента кафедри патоморфології та судової медицини, який заволодів грошима студента-іноземця.


Обвинувачений асистент кафедри патоморфології та судової медицини ІФНМУ залучався до роботи з іноземними студентами, бо добре володів англійською мовою. Із студентами асистент займався у кабінеті заступника декана. Тому працівники і студенти факультету помилково сприймали його як заступника декана факультету підготовки іноземних громадян.


При цьому наказ про призначення його на посаду заступника декана цього факультету не видавався і він не був службовою особою.


Користуючись можливістю перебувати у кабінеті заступника декана, асистент 9 січня 2015 року обдурив студента з Індії та пообіцяв посприяти з його переведенням на третій курс. За це чоловік хотів отримати 2100 доларів.


Оскільки у студента не було необхідної суми, шахрай погодився на отримання грошей частинами. Перший транш – 1100 доларів  чоловік мав отримати 3 вересня, решту суми  до 1 листопада.


3 вересня при передачі грошей у коридорі ІФНМУ асистента кафедри затримали працівники СБУ.


У суді обвинувачений вину визнав та просив суд суворо його не карати.


Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді штрафу  850 гривень.


Також суд постановив повернути 97 440 гривень застави, внесені за звільнення асистента з СІЗО під домашній арешт.
Друк | переглядів - 1384 |Кількість коментарів до статті ««Kurs.if.ua»: ЗАТРИМАНИЙ ЗА ХАБАР ПРАЦІВНИК ІФНМУ ВІДБУВСЯ ШТРАФОМ» - 0 | RSS |  Шрифт