Новини

На сайті Міносвіти буде розміщений перелік усіх українських вузів з 17 червня

З 17 червня на сайті Міністерства науки і освіти буде розміщений перелік усіх українських вузів. Про це журналістам заявив міністр освіти та науки Іван Вакарчук, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, користувачі даної системи матимуть змогу отримати вичерпну інформацію стосовно усіх вузів держави.

«На сайті буде розміщена загальна кількість заяв на кожний навчальний заклад, кількість заяв, які складені на державне замовлення, буде перелік необхідної кількості осіб, які мають право на поза конкурсний вступ до вузів, а також мінімальна база по предметам, які необхідні для вступу в даний вуз», — сказав міністр.

Також він зазначив, що на сайті відомства буде розміщений загальний перелік усіх предметів, які необхідні для вступу у вузи.

«Крім того, на сайті буде розміщений повний перелік предметів, які будуть викладатися у тому чи іншому вузі, про вартість навчання на денній і заочній формах, і ця інформація на сторінці буде оновлюватися щоденно», — зазначив міністр.

Він також додав, що під час вступної кампанії, у відомстві буде діяти спеціальна приймальня для громадян, крім того, буде діяти багатоканальний телефон для довідок.
Друк | переглядів - 1761 |Кількість коментарів до статті «На сайті Міносвіти буде розміщений перелік усіх українських вузів з 17 червня» - 0 | RSS |  Шрифт