Новини

На Прикарпатті через 19 років від початку будівництва здали в експлуатацію першу чергу Спаської школи

10 січня у селі Спас Коломийського району на Івано-Франківщині урочисто відкрили першу чергу новозбудованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 198 учнівських місць.

У 2008 році з державного бюджету на спорудження цієї школи-довгобуду було виділено і повністю освоєно 3 млн 931 тис. грн. Про це сьогодні, 12 січня, власкора ЗІКу повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Як поінформували з відділу освіти Коломийської РДА, 60 тисяч гривень на придбання шкільних меблів виділила область, майже 100 тисяч — районний бюджет, і теж на меблі. Водночас тут стверджують, що для добудови 2-ї черги Спаської школи – спортивної та актової залів, їдальні, виробничих майстерень і очисних споруд, свердловини з артезіанською водою – необхідні ще майже 3 млн грн.

Керівники області подарували школі телевізор, музичний центр «DVD-караоке», керівники району – комп’ютер. Будівельникам АТЗТ «Коломиябудінвестсервіс», педагогам та представникам сільської громади, які допомагали в будівництві школи, вручили грамотиДовідка ЗІКу.

Фундамент під Спаську школу було закладено ще у 1989 році. У 2007 році з державного бюджету на її спорудження було виділено 758 тис. грн.
Друк | переглядів - 1452 |Кількість коментарів до статті «На Прикарпатті через 19 років від початку будівництва здали в експлуатацію першу чергу Спаської школи» - 0 | RSS |  Шрифт