Новини

«Мукачево.Net»: У Мукачівському державному університеті затримали викладача за хабар

Йдеться про суму 2500 гривень, затримання, як то кажуть, на гарячому з міченими купюрами, але до суду викладач й надалі ходитиме на роботу до вишу. Мукачево.Net дізнався усе про резонансну справу напередодні Дня Св.Миколая.

Як поінформувала Наталія Машіко з Мукачівського МВ УМВС, у четвер, 18 грудня старшого викладача Мукачівського державного університету, який вимагав 2,500 гривень хабара, було затримано оперативниками Мукачівського міського відділу міліції спільно з правоохоронцями Управління Державної служби по боротьбі з економічними злочинами МВС України в Закарпатській області.

Вказану суму студентка вузу безпосередньо у навчальній аудиторії вищого навчального закладу передала педагогу. Купюри були мічені.

За попередніми даними правоохоронців, цей викладач вже давно потрапив у поле зору оперативників Мукачівського міськвідділу міліції. Він вимагав гроші від студентів за допуск до складання екзаменаційної сесії з окремої навчальної дисципліни.

У міліції поінформували, що фігуранту справи доведеться відповідати за вчинене згідно кримінального правопорушення за ст.368 ч.3 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Тепер правоохоронці з′ясовують, чи був це єдиний епізод хабарництва у діяльності вищезгаданого викладача, чи були й аналогічні. Розслідування у справі триває.
Як вдалося дізнатися Мукачево.Net з власних джерел, затримали викладача охорони праці, колишнього військового Володимира Павловича Я. Серед студентів у нього вкрай погана репутація, зокрема і що стосується питання здачі різного роду екзаменів, заліків, тощо. Студенти розповіли Мукачево.Net, що затриманий діє через старост груп перед сесією, проводить таємну зустріч і каже «розклади». Разом з тим, студенти акцентують, що діє зазвичай викладач вкрай обережно, тому здивовані, що його затримали.

Разом з тим, як повідомили Мукачево.Net студенти, вже наступного дня, у п’ятницю, 19 грудня затриманий викладач уже з’явився на роботу, сесія ж.
Річ у тім, розповіли джерела у правоохоронних органах, що затримувати викладача вони мали право виключно на 3 години. Слідство триватиме до суду, де і буде вирішено, чи дійсно винен затриманий, чи ні.

Водночас, у МДУ зауважили, що коментувати предметно по цій справі можуть лише правоохоронці, які нею і займаються. Зі свого боку, керівництво МДУ наголосило, що постійно проводить з викладача так би мовити профілактичні заходи щодо підозрі в корупції, зокрема напередодні зимової сесії.

20 грудня стало відомо, що суд виніс рішення про призначення йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з відстороненням від роботи на невизначений термін.

Як розказали Мукачево.net у міліції, таке рішення діятиме до кінця слідства, та до вироку суду.


Друк | переглядів - 440 |Кількість коментарів до статті ««Мукачево.Net»:  У Мукачівському державному університеті затримали викладача за хабар» - 0 | RSS |  Шрифт