Новини

«Львівський портал»: Через помилку видавничого центру у студентів Франкового університету відбирають дипломи

Технічні негаразди з дипломами не лише у бакалаврів ЛНУ імені Івана Франка, а й в багатьох інших вишах, тому Міносвіти дозволило тимчасово подавати документи на магістратуру без оригіналів. Про це на своїй сторінці повідомив студент Франкового університету Остап Яриш.

За словами студента, який був змушений повернути свій недійсний диплом, нові документи почнуть видавати із наступного тижня.

Бакалаври ЛНУ ім. Івана Франка тільки недавно отримали свої дипломи, як вже мусять їх повертати назад. Причиною тому є помилка видавничого центру ЛНУ ім. Івана Франка, який займався друком документа про освіту і забув вказати дату випуску. Про це у соціальній мережі написав студент Франкового університету Остап Яриш, інформує кореспондент Львівського порталу.

«Недовго я тішився своїм дипломом бакалавра. Отримав-зробив фотку-повернув. Подзвонили з деканату і сказали занести його назад, оскільки видавничий центр ‪‎ЛНУ, який друкував усі дипломи цього року, зробив помилку і, увага: ЗАБУВ ВКАЗАТИ ДАТУ ВИПУСКУ. І зараз через це будуть передруковувати 7 тисяч дипломів. Браво», – пише О. Яриш.

Водночас, через помилку видавничого центру ЛНУ, студенти бакалаври не мають змоги поступити на магістратуру в інші виші.

«Тепер невідомо взагалі, коли випускники отримають свої дипломи. Я вже мовчу про додатки з усіма оцінками, за які у видавничому центрі ще навіть не брались. Як наслідок – я і мої товариші не можемо подати документи на магістратуру в інші ВНЗ, тому що просто-напросто не маємо на руках необхідних паперів. І не можемо їх отримати вчасно», – додає О.Яриш.

Друк | переглядів - 568 |Кількість коментарів до статті ««Львівський портал»: Через помилку видавничого центру у студентів Франкового університету відбирають дипломи» - 0 | RSS |  Шрифт