Новини

Конкурс на участь у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів (TEA) на 2010 рік

Департамент міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України інформує, що в березні 2009 року розпочався конкурс на участь у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів/The Teaching Excellence and Achievement Program (TEA) на 2010 рік.

Програма ТЕА надає можливість вчителям середніх шкіл (5-11класи) поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, вдосконалити методику викладання.

У новому конкурсі на 2010 рік, окрім викладачів англійської як іноземної мови, зможуть також взяти участь вчителі суспільних наук, математики і природничих наук, які добре володіють англійської мовою.

Групи вчителів з України відвідають Сполучені Штати Америки весною та восени 2010 року, щоб взяти участь у 6-тижневих програмах підвищення кваліфікації в американських університетах.

Програма педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (TEA) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, яка з 2010 року адмініструватиметься Відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні, тел. (044)490-4026, (044)490-4068, веб сайт: http://kyiv.usembassy.gov
Друк | переглядів - 1558 |Кількість коментарів до статті «Конкурс на участь у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів (TEA) на 2010 рік» - 0 | RSS |  Шрифт