Новини

«Дзеркало Закарпаття»: В гуртожитку УжНУ мало не до смерті побили першокурсника

Про це редакцію «Дзеркала Закарпаття» поінформували батьки потерпілого.

«Сьогодні вночі у гуртожитку №1 УжНУ група старшокурсників по-звірячому били протягом 10 хв першокурсника, який відмовився виконувати їхні забаганки.

П′янки та бійки тривають щовечора та вночі. Діти шоковані та подумовують про перехід на квартири. Жити в такій атмосфері неможливо. Це гірше, ніж дідівщина у казармах армії Радянського Союзу»
, — пишуть у листі до редакції схвильовані батьки.

Наше видання звернулося за коментарем щодо цього інциденту до директора студмістечка УжНУ Василя Кепича.

Керівництво УжНУ прокоментувало конфлікт у студентському гуртожитку

Як констатувала адміністрація студмістечка та представники ректорату, у гуртожитку №1 трапився побутовий конфлікт між студентами. Хлопці, серед яких був першокурсник Денис Д. вирішили з’ясувати стосунки і від словесної перепалки перейшли до легкої штовханини. Як розповідає сам учасник інциденту Денис Д., який навчається на першому курсі факультету здоров’я людини, інцидент був локальним і незначним. Тому хлопець не звертався, ні у правоохоронні органи, ні до медиків, ні до керівництва студмістечка. «Я можу сам за себе постояти, ми вирішили конфлікт, який вичерпаний», — каже Денис Д.

Студент продовжує навчання, ходить на пари та залишається у гуртожитку.

Адміністрація студмістечка та керівництво університету запевнило, що відслідковує всі конфлікти і у разі потреби застосовує адміністративні заходи до «ініціаторів». Адміністрація студмістечка закликає студентів у будь-яких конфліктних ситуаціях відразу повідомляти про них охоронців, представників органів студентського самоврядування та чергових гуртожитків.За інформацією:
dzerkalo-zakarpattya.com,
uzhnu.edu.ua
Друк | переглядів - 701 |Кількість коментарів до статті ««Дзеркало Закарпаття»: В гуртожитку УжНУ мало не до смерті побили першокурсника» - 0 | RSS |  Шрифт