Новини

Безкоштовно вивчитись на юриста у педуніверситеті цього року буде неможливо

Держава не платитиме за підготовку філологів в політехніці чи юристів у педуніверситеті. Тепер держзамовлення зосереджуватиметься в провідних університетах країни.

Такими є нові принципи формування державного замовлення на підготовку фахівців із вищою освітою, впроваджені Міністерством освіти і науки з ініціативи Івана Вакарчука.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

У 2009 році державне замовлення розподілятиметься відповідно до профілю кожного університету і зосереджуватиметься в провідних вищих навчальних закладах, де висококваліфіковані професори та викладачі, проводяться наукові дослідження.

Зважаючи на те, окремі технічні університети системно розширювали невластиву для їх профілю підготовку з гуманітарних спеціальностей, чи педуніверситети — економістів, юристів, політологів, цьогоріч Міністерство освіти і науки не буде доводити державне замовлення на непрофільні напрями підготовки (спеціальності) для вищого навчального закладу.

Разом з тим на всі ліцензовані спеціальності ВНЗ можуть приймати на платну форму навчання.
Для оптимізації мережі вищої школи в країні державне замовлення не надаватиметься навчальним закладам на ті напрями підготовки бакалаврів, де минулого року держзамовлення становило менше 15 місць.
Друк | переглядів - 1300 |Кількість коментарів до статті «Безкоштовно вивчитись на юриста у педуніверситеті цього року буде неможливо» - 0 | RSS |  Шрифт