Новини

Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів

11-01-2011
Розділ: Накази МОН
Наказ МОН №1205 від 06.12.10 рокуМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ№1205 від 06 грудня 2010 року


Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 грудня 2010 року
за №1308/18603


Про затвердження
Типових штатних нормативів
загальноосвітніх навчальних закладів


Відповідно до статті 45 Закону України «Про загальну середню освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №1716-р «Питання типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» та з метою упорядкування штатів та штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів, наказую:

1. Затвердити Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, що додаються.

2. Керівникам закладів надається право у разі виробничої необхідності змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для даного закладу, в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись лише в межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу.

3. Керівникам закладів привести штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів у відповідність до цього наказу. При цьому з метою економного і раціонального використання коштів та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 №943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів» не допускати збільшення чисельності працівників у закладах, що склалась на 01.09.2012.

У разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду навчальними закладами можуть бути введені додаткові посади.

4. Цей наказ набирає чинності з 01.09.2012.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Б.М. Жебровського.

Міністр    Д.В. Табачник

ПОГОДЖЕНО:

Міністерство праці
та соціальної політики України    Заступник Міністра В.Коломієць

Міністерство фінансів України    Заступник Міністра С.О. Рибак

ЦК Профспілки працівників освіти і науки    Голова ЦК Профспілки Г.Ф. Труханов

Додатково:
Друк | переглядів - 1092 |Кількість коментарів до статті «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» - 0 | RSS |  Шрифт