Новини

Спортивні споруди

Гардвард має декілька спортивних споруд, включаючи павільйон «Lavietes Pavilion». Спортивний центр «Malkin Athletic Center», відомий як «MAC,» використовується як основний оздоровчий центр університету та місце проведення університетських змагань.


Ця п’ятиповерхова споруда має дві кардіокімнати, басейн олімпійського стандарту, невеликий басейн для аеробіки та інших видів спорту, та напівповерх для проведення різноманітних занять в будь-який час доби, споруди для велоспорту, три зали для важкої атлетики та трьохмайданчикова баскетбольна зала.

Комплекс MAC також пропонує послуги персональних тренерів та спеціальні заняття. Комплекс MAC також надає можливість проводити турніри з волейболу, фехтування та реслінгу.


Окрім МАС на території Університету ще розташовано 3 подібних комплекси. Тенісні корти та футбольні поля розташовані біля річки, що дає можливість повністю насолоджуватися грою на свіжому повітрі.

Сьогодні Гарвард має висококласні спортивні команди. Існує 41 чоловіча та жіноча команда університетських ігор 1-го дивізіону. Це більше ніж у будь-якого іншого навчального закладу світу. Спортивним суперником Гарвардського університету є Єльский університет.
Друк | переглядів - 1774 |Кількість коментарів до статті «Спортивні споруди» - 0 | RSS |  Шрифт