Новини

Історія

Протягом усієї своєї історії Гарвардський університет виховав багато видатних людей та блискучих фахівців.

Серед найбільш відомих — політичні лідери — John Hancock, John Adams, Theodore Roosevelt, Franklin Roosevelt та John F. Kennedy; філософ Henry David Thoreau та письменник Ralph Waldo Emerson; поети Wallace Stevens, T. S. Eliot та E. E. Cummings; композитор Leonard Bernstein; актор Jack Lemmon; архітектор Philip Johnson, борець за цивільні права W. E. B. Du Bois. Серед найбільш відомих вчених — біологи James D. Watson та E. O. Wilson.
В політиці Гарвардський університет дотримувався ліберальних (лівоцентристських поглядів): Richard Nixon називав університет «Кремлем на річці Charles».

У 2004 р. організація «Harvard Crimson» дійшла до висновку, що студенти Гарвардського університету підтримали кандидата в президенти США Kerry а не Bush. В той час, коли Гарвардський університет час від часу попадав під критику як елітний та «ворожий для прогресивних інтелектуалів» (Trumpbour), що обумовлено тим, що відомі консерватори та ліберали навчалися в цьому навчальному закладі.

Президент George W. Bush закінчив Гарвардську бізнес-школу, а John F. Kennedy та Al Gore були випускниками Гарвардського коледжу. В теперішній час можна зустріти тут таких відомих консерваторів та лібералів як Martin Feldstein, Greg Mankiw та Alan Dershowitz.
Друк | переглядів - 1718 |Кількість коментарів до статті «Історія» - 0 | RSS |  Шрифт