Новини

Як подати письмове звернення до Міністерства освіти і науки України

2-06-2007
Письмове звернення до МОН України Ви можете надіслати поштою за адресою: 01135, м. Київ, проспект Перемоги 10, телефакс 486-10-49 та особисто передати до кімнати прийому громадян, яка знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, (конт. тел. 486-24-42).

Згідно Закону України 1996 p. №393/96-ВР «Про звернення громадян», громадяни мають право звернутися до міністерства у письмовій і усній (викладеній громадянином і записане посадовою особою на особистому прийомі) формі з чітко викладеними пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами.

У зверненні має бути зазначене ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина і особистий підпис. Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою (колективом) громадян.

У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення чи без дотримання встановлених чинним законодавством вимог, воно повертається громадянину з відповідним роз’ясненням.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визначається анонімним і розгляду не підлягає.

Доводимо до відома, що листи, які надходять до міністерства в електронній формі не є офіційним зверненням, не підпадають під дію Закону України «Про звернення громадян» і можуть лише бути взяті до відома посадовими особами міністерства…
Друк | переглядів - 1355 |Кількість коментарів до статті «Як подати письмове звернення до Міністерства освіти і науки України» - 0 | RSS |  Шрифт